KURS YOUTUBE DLA DZIECI

KURS YOUTUBE DLA DZIECI JEST SKIEROWANY DO UCZNIÓW Z LUBLINA I WOJ.LUBELSKIEGO

WIEK: 11+ lat
POZIOM ZAAWANSOWANIA: Podstawowy
WYMAGANIA: Brak
CZAS ZAJĘĆ: 90 minut

CZĘSTOTLIWOŚĆ: jednorazowe
ILOŚĆ SPOTKAŃ: 1
GRUPA: 8-12 osób
CENA: za darmo

Kiedy dorosnę będę YouTuberem! – takie oświadczenie 8-12 latka przestaje być czymś niezwykłym. W końcu wg prognoz agencji Zentith w 2020 roku po raz pierwszy w historii, ludzie na całym świecie, spędzili więcej czasu oglądając filmy w Internecie niż w tradycyjnej telewizji.

Wszystkie dzieci które interesują się tym tematem i chciałyby spróbować swoich sił w tworzeniu filmów zapraszam na kurs YOUTUBE dla dzieci

Podczas 26 dni warsztatów przejdziemy przez wszystkie etapy tworzenia profesjonalnych produkcji oraz pokażemy sposoby na osiągnięcie podobnych efektów małym kosztem w domu.

Podczas kursu YOUTUBE porozmawiamy o tworzeniu skutecznego biznesu, hejcie, bezpieczeństwie, poćwiczymy wystąpienia publiczne, zaplanujemy marketing….

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA?

Green Screen, stabilizatory obrazu, profesjonalne oświetlenie studyjne i cyfrowe kamery. To tylko część tego co czeka na dzieci które wezmą udział w warsztatach filmowych.

W trakcie 26 spotkań stworzymy róże rodzaje filmów. Od recenzji i TOP list po relacje, streaming i let’s play. Zajmiemy się wszytskim co jest popularne na YOUTUBE

CZEGO NAUCZY SIĘ UCZESTNIK KURSU?

#ANALIZA RYNKU
– co sprawia że YouTuber jest popularny, co robi, co mogę zrobić ja?

#NAGRYWANIE TREŚCI
– praca z kamerą, wyposażenie YouTubera

#MONTAŻ TREŚCI
– praca w programach do obróbki wideo

#LICENCJE CC i PRAWO AUTORSKIE
– jak legalnie pozyskiwać muzykę i inne materiały do wideo, jak chronić treści

#PRZYGOTOWANIE I WYSTĄPIENIA PUBLICZNE
– pisanie scenariuszy, nagrywanie, wskazówki

Przykładowe filmy stworzone podczas warsztatów:

western
wywiad

GDZIE PROWADZIMY ZAJĘCIA?

Kurs YouTube dla dzieci jest prowadzony na terenie województwa lubelskiego. Zorganizujemy zajęcia wszędzie tam, gdzie zbierze się min 10 osobowa grupa. 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby z takich miejscowości jak: Lublin, Łęczna, Świdnik, Chełm, Lubartów, Krasnystaw, Parczew, Kock, Firlej, Puławy, Nałęczów, Zamość, Opole Lubelskie, Poniatowa 

A to nie jedyne miejscowości to których chętnie przyjedziemy.

Scroll to Top