Zajęcia CyberSkill pozwalają dzieciom z przedszkoli w Lublinie i woj lubelskim poczuć moc programowania. Nie ma nic lepszego jak zobaczenie w ruchu robota którego zaprogramowało się samodzielnie . Programować mogą już 4 latki. W trosce o najmłodszych mamy roboty które koduje się bez urządzeń z ekranem zgodne z metodą Montessori.

PROGRAMOWANIE W PRZEDSZKOLU

programowanie w przedszkolu cubetto

Uratuj Cubetto


Statek małego Cubetto rozbił się na ziemi. Bez twojej pomocy nie nie naprawi go! Ponieważ nie jest z naszej planety nie wie jak się poruszać. To TY musisz mu wszystko wytłumaczyć!

Cubetto ma uczulenie na elektronikę! Używanie tabletów, telefonów i komputerów jest zakazane! Program kursu Programowanie w przedszkolu i robot są zgodne z metodą Montessori.


Zajęcia dla dzieci w wieku    4 – 6 lat

robotyka_lego_lubelskie

Programowanie w przedszkolu z robotami LEGO


Warsztaty podczas wykorzystując przy tym niezastąpione klocki LEGO. Dinozaur, samochód, sejsmograf czy żaba to tylko kilka przykładów modeli które możemy skonstruować. Uczymy się czytania instrukcji, budowy maszyn, przeniesienia napędu i programowania. Wystarczą chęci i odrobina zdolności manualnych.


Zajęcia dla dzieci w wieku 5 - 6 lat

programowanie w przedszkolu scottiego

SCOTTIE chce do domu!

Niezwykle sympatyczny robot Scottie ma kłopoty i tylko Ty możesz mu pomóc! Jest tylko pewien problem. Scottie porozumiewa się ze światem za pomocą specjalnego kodu. Trzeba będzie się go nauczyć aby mu pomóc.

Warsztaty łączące pracę na tablecie z fizycznym układaniem kodu. Rozwijają umiejętności programistyczne, uczy rozwiązywania skomplikowanych problemów i pracy w grupie


Zajęcia dla dzieci w wieku 6 lat